Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

O marce

Oncoria istnieje, aby uczynić lepszym życie codzienne milionów chorych na całym świecie.

Wspólnie z pacjentami, ich rodzinami, pielęgniarkami, lekarzami i ekspertami wielu dziedzin stworzyliśmy wyjątkowe produkty. Wszystko, aby złagodzić objawy i skutki uboczne leczenia oraz poprawić jakość codziennego życia. Oferujemy rozwiązania wspierające konwencjonalne leczenie.

Utworzyliśmy również prężnie działającą sekcję praktycznych artykułów, którą nazwaliśmy Oncoria Magazine. Jest to przestrzeń dla treści dotyczących różnych sfer życia, dostępna dla każdego w wersji drukowanej i elektronicznej. 

Wszystkie nasze produkty i informacje są wynikiem dogłębnych analiz połączonych z najnowszymi osiągnięciami m.in. w technologii, kosmetologii, jak również, zaleceniami społeczności. Zaś nasza strona internetowa zaprojektowana jest tak, aby każdemu łatwo było odkryć wszystkie istotne i pomocne narzędzia.

Dlaczego stworzono markę Oncoria

Każdego dnia diagnozuje się około 50 000 osób z rakiem. Otrzymają oni niezbędną opiekę medyczną w celu leczenia nowotworu, ale jest jeszcze jedna strona opieki, której system służby zdrowia nie obejmuje. Podobna sytuacja dotyczy pacjentów zmagających się z innymi chorobami.

Zachodzące w organizmie zmiany, operacje - mogą powodować liczne objawy, a także skutki uboczne. Kiedy się z nimi zmagasz, niezwykle trudne jest prowadzenie normalnego życia domowego, rodzinnego czy zawodowego.

Istnieją tysiące produktów, które mogą załagodzić zarówno objawy jaki i skutki uboczne. Od balsamów po książki i narzędzia ułatwiające poruszanie się. Ale pacjenci i ich rodziny często o nich nie wiedzą. Jest to bardzo frustrujące, a przecież produkty te mogą realnie wpłynąć na poprawę zdrowia fizycznego i psychicznego milionów pacjentów zmagających się z chorobą każdego dnia. Przez kilka ostatnich miesięcy w zespole specjalistów obserwujemy tę sytuację. Pracujemy z pacjentami, szpitalami i pracownikami służby zdrowia oraz dokładnie analizujemy statystyki, dane z rynku. Nadszedł czas by wykorzystać te informacje i realnie przyczynić się do zmiany sytuacji.

Powiedz nam, co myślisz

Stale aktualizujemy naszą ofertę produktów w oparciu o sygnały z rynku: każdy produkt został wskazanyprzez pacjentów, ich rodzinę, pracowników służby zdrowia lub organizacje charytatywne jako coś potrzebnego mogącego zmienić codzienne życie osób przewlekle chorych.

Daj nam znać, co jeszcze powinno się znaleźć w ofercie, abyśmy mogli upewnić się, że jak najwięcej ludzi żyje z korzyściami z produktów, które realnie mogą coś zmienić! Napisz do nas na kontakt@oncoria.com i udostępnij nam swoje rekomendacje, opinie.

Razem sprawimy, że będzie to miejsce, w którym chorzy znajdą wszystko, co może im pomóc w poprawie codziennego życia z chorobą. 

Każdego, kto poznał Oncorię i utożsamia się z misją marki zachęcamy do udostępniania informacji o naszej działalności. 

Za każdą rekomendację, opinię czy słowo wsparcia – w imieniu swoim i wszystkich chorych serdecznie dziękujemy! 

Witryna stworzona na platformie