Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zwroty i wymiany

Informujemy, że zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Klient ma prawo odstąpić od umowy zakupu produktów w sklepie internetowym www.oncoria.com w terminie 14 dni od daty dostawy paczki, bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy możliwy jest wówczas, gdy Towar będzie kompletny i nie będzie nosił śladów użytkowania ani uszkodzeń oraz zostanie dostarczony wraz z dowodem zakupu- oryginałem lub kopią paragonu lub faktury.

Koszt odesłania towaru, w przypadku zwrotu, pokrywa klient. Towar należy przesłać do siedziby Spółki: Passio Sp. z o.o. ul. Bydgoskich Przemysłowców 6, 85-862 Bydgoszcz wyłącznie po uprzednim poinformowaniu o swojej decyzji mailowo: kontakt@oncoria.com

Zwrotowi nie podlega Produkt dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, który po otwarciu opakowania nie może być zwrócony ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych. Zwracany Produkt musi być nienaruszony, w stanie w jakim go wysłano, w firmowym opakowaniu, z akcesoriami, próbkami i miniaturkami produktów, otrzymanymi prezentami oraz dokumentami zamówienia.Witryna stworzona na platformie